Zwroty i reklamacje

TELEFONICZNIE

Czekamy na Twój telefon 694 662 670.

(Infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00).

E-MAILOWO

Biuro Obsługi Klienta: kontakt@weartime.pl

Staramy się odpowiadać na Państwa pytania najszybciej jak to możliwe (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00).

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY WearTime.pl

Będąc Konsumentem ma Pan/Pani prawo odstąpić od niniejszej umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować Sklep o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia złożonego na piśmie, wysłanego wraz ze zwracanym towarem na adres: ul. Dworcowa 6, 43-246 Strumień. Zgodnie z art. 30 ust 3 Ustawy o prawach konsumenta Sklep nie zapewnia możliwości złożenia odstąpienia drogą mailową.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do zwrotu towaru  przed upływem 14 dni. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą.

Jest Pan/Pani zobowiązany/a do zwrotu zakupionego towaru niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni licząc od dnia, w którym Pan/Pani poinformował o odstąpieniu od umowy. Towar należy zwrócić na podany adres WearTime.pl, ul. Dworcowa 6, 43-246 Strumień, wraz z paragonem w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z wszystkimi częściami towaru (metki itp.).

Kupujący, a nie sklep WearTime.pl ponosi całkowite koszty zwrotu towaru. Sklep WearTime.pl, również nie przyjmuje zwrotów za pobraniem.

Towar niebędący pełnowartościowym towarem, noszący ślady użytkowania, zostanie odesłany niezwłocznie do Nadawcy – zwrot zostanie nieuznany.

W przypadku odstąpienia od umowy Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy, zwróci Panu/Pani wszystkie koszty zamówienia.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.